SAMOZAMYKACZE GEZE

  

Szerokie możliwości konfigurowania przejść za pomocą samozamykaczy GEZE i Samozamykacze są urządzeniami zamykającymi drzwi, które zawsze, a przynajmniej w przypadku pożaru, powinny być zamknięte. Firma GEZE oferuje cały szereg różnych samozamykaczy, w tym również specjalnie skonstruowanych z myślą o drzwiach przeciwpożarowych.

SAMOZAMYKACZE GÓRNE- pasujące do każdych drzwi

  1. Z ramieniem nożycowym do drzwi 1-skrzydłowych
  2. Z szyną ślizgową do drzwi 1-skrzydłowych
  3. Z szyną ślizgową do drzwi 2-skrzydłowych (z kolejnością zamykania)

 

SAMOZAMYKACZE CHOWANE - niewidoczne, wymagają niewiele miejsca do montażu i zwiększają estetykę drzwi

Samozamykacze zintegrowane serii GEZE Boxer są całkowicie ukryte w konstrukcji skrzydła. Szyna ślizgowa widoczna jest tylko przy otwartych drzwiach. System może być stosowany do drzwi jednoskrzydłowych i dwuskrzydłowych. Po zamontowaniu samozamykaczy nadal istnieje możliwość swobodnej regulacji parametrów pracy.

SAMOZAMYKACZE PODŁOGOWE - rozwiązanie optymalne dla drzwi wahadłowych i przymykowych

Niewidoczne samozamykacze podłogowe GEZE skutecznie zamykają drzwi o skrzydłach wykonywanych z różnych materiałów. Paleta wyrobów zawiera systemy zarówno dla lekkich jak i dla ciężkich drzwi oraz rozwiązania dla drzwi przeciwpożarowych i dymoszczelnych.

OKUCIA DO DRZWI PRZESUWNYCH - precyzyjne, o niewielkich wymiarach, przeznaczone do elementów przesuwnych jak drzwi, rolety, okiennice

PRZESUWNE OKIENNICE

 

NASI PARTNERZY: