ZAMKI DRZWIOWE I OKUCIA OKIENNE

Okucia okienne i drzwiowe marki ROMB

to okucia najnowszej generacji. Produkt ten jest jednym z najlepszych systemów oferowanych na rynku. Okucie produkowane jest w Polsce, dzięki czemu przeprowadzane są kontrole na każdym etapie produkcji. Okucia spełniają najwyższe standardy zarówno jakościowe jak i estetyczne, co potwierdzone jest licznymi certyfikatami, m.in. QM 328 nadany przez niemiecki Instytut IFT Rosenheim.

W naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie rozwiązania potrzebne do produkcji okien i drzwi, m.in. rozwiązanie do łuków, skosów, przesuwek czy zamykacze naświetli. Przy stosunkowo małej liczbie elementów producent może dowolnie wyposażyć swoje okna np. w końcówki czy narożniki i zaczepy utrudniające włamanie. Szeroki zakres regulacji pozwala prawidłowo ustawić skrzydło po wielu latach użytkowania. Elementy teflonowe, znalowe i stal o najwyższych parametrach trwałości pozwalają płynnie działać okuciom oraz udzielić wyjątkowo długiej gwarancji – 10 lat. Okucia przystosowane są zarówno do ręcznego jak i automatycznego okuwania. Uniwersalność elementów pozwala okuwać okna wykonane z PCW, aluminium czy drewna, zmieniając tylko stronę zawiasową i zaczepową.

Zamki drzwiowe ROMB  i blachy zaczepowe

 

W zależności od miejsca zastosowania stolarki drzwiowej, stosownych przepisów czy wymagań klienta dostępne są następujące odmiany:
- zapadkowo-zasuwkowe,
- rolkowo-zasuwkowe,
- zasuwkowe.
 
Zamki produkowane są o rozstawie osi klamki i wkładki 92 mm oraz dornmasie 30 i 35 mm z możliwością stosowania ich jako lewe lub prawe. Czoła zamków i blachy zaczepowe, wykonane są ze stali nierdzewnej (INOX), w dwóch odmianach: płaskie o grubości 3 mm i w kształcie litery C o grubości 6 i 8 mm.

 

 Dla poprawy estetyki zarówno czoła zamków jak i gięte blachy zaczepowe posiadają stosowne zaślepki. Wybrane odmiany zaczepów wyposażone są w elektrozaczep oraz możliwość regulacji, co pozwala na stosowanie ich w budynkach użyteczności publicznej.
 

 

 Zamki drzwiowe ISEO i blachy zaczepowe

 

Posiadamy w sprzedaży  zamki do drzwi aluminiowych, stalowych i drewnianych,. Oferta obejmuje zamki jednopunktowe oraz  wielopunktowe bezklasowe po wymagające najwyższego poziomu zabezpieczenia antywłamaniowego oraz kontroli dostępu.

 

Ponadto możemy zaoferować zamki: magnetyczne, do drzwi przesuwnych, bramowe oraz zamki antypaniczne i przeciwpożarowe.

 

Dstępne są blachy zaczepowe, elektrozaczepy, kłódki.

Zamek antywłamaniowy Multiblindo

 

 

NASI PARTNERZY: