WKŁADKI BĘBENKOWE

WKŁADKI ISEO

Posiadamy wkładki bębenkowe  z atestem

dwustronne, dwustronne z gałką oraz wkładki jednostronne. Wkładki mogą być wykonane w systemie jednego klucza oraz systemie Master Key - np. właściciel ma możliwość otwierania wszystkich pomieszczeń, pozostałym osobom nadaje się prawa do otwierania tylko wybranych drzwi.

 

WKŁADKI ŁUCZNIK

SYSTEM MASTER KEY jest rozwiązaniem stosowanym dla wielu zamknięć, ułatwiającym posługiwanie się kluczami oraz kontrolę dostępu do pomieszczeń. Konstrukcja wkładek MCM umożliwia  budowanie
systemów kluczowych typu Master Key o dowolnej konfiguracji i stopniu rozbudowy wielopoziomowej, w budynkach wielorodzinnych jak i hotelach, firmach i biurach.

 

 WKŁADKI LOB

Oferujemy wkładki bezklasowe YETI, wkładki bezklasowe i atestowane LOB i DRAGON

Wkładka Dragon posiada 6 klasę bezpieczeństwa przyznaną przez Instytut Mechaniki Precyzyjnej w Warszawie. We wkładce zastosowane klucz 6-nacięciowy, co zdecydowanie zwiększa ilość kombinacji. Produkt odporny jest na wszelkie manipulacje elektroniczne i mechaniczne.
W ofercie znajduje się również wkładka Dragon 2, która posiada dwa zestawy kluczy. Istnieje możliwość beznarzędziowego, samodzielnego przekodowania wkładki.

Na specjalne zamówienie, wykonamy  wkładki ponadwymiarowe.

 

NASI PARTNERZY: